Maliarské práce

PRÁCE V EXTERIÉROCH

Na rozdiel od iných sa nebojíme pracovať aj vonku. Za určitých podmienok. Profesionálne pre vás zabezpečíme nátery fasád, drevených podvalov alebo nátery konštrukcií. Pri všetkých týchto prácach treba okrem správnych pomôcok používať aj zdravý rozum, aby bolo riešenie kvalitné a vydržalo viac ako jednu sezónu.

Exteriérové práce vykonávajú naši exteriéroví špecialisti – profesionáli v tomto obore, ktorí pravidelne absolvujú školenia, aby vám dokázali vypracovať spoľahlivé riešenie vášho projektu. Nemusíte mať obavy, ani vtedy ak je váš dom či konštrukcia členitá alebo inak tvarovo náročná.

Používame spoľahlivú, overenú techniku, s ktorou sa dostanem všade tam kde je to potrebné. Nezľakneme sa ani výškových prác. Samozrejmosťou je používanie iba takých farieb a materiálov, ktoré sú priamo určené na vonkajšie použitie. S nami sa vám nestane, že budete musieť za pár rokov natierať komplet nanovo.

FASÁDY DOMOV

Natrieť alebo opraviť fasádu domu je síce veda, ale ak viete ako na to, je to raz dva hotové. My vám s tým radi pomôžeme a zbavíme vás starostí. Poradíme si s natieraním fasády, ale aj s tmelením a opravami omietky.

Pred začatím prác je vždy dobré určiť si rozsah realizácie. Stáva sa, že zákazníci chcú len malé opravy, no prax nás naučila, že niektoré veci je lepšie urobiť kompletne celé, ako ich len plátať. Radi vám opravíme aj menšie či väčšie praskliny, ale vždy sa snažíme na rovinu povedať čo ešte má zmysel a čo už by bolo len vyhadzovanie peňazí. Posledné slov je však vždy vaše.

Renováciu fasád bez problémov realizujeme aj na ťažko dostupných miestach alebo v sťažených podmienkach. Ak sa dohodneme, že niečo urobíme, považujte to za urobené.

DREVENÉ PODVALY

Drevo je prírodný materiál, a každý skúsený natierač vie, že k nemu treba pristupovať inak ako k ostatným povrchom. Nestačí ho len akokoľvek natrieť ľubovoľnou farbou alebo lakom. S drevom treba pracovať so srdcom a využívať skúsenosti.

My máme k drevu špeciálny vzťah a budeme veľmi radi, ak renováciu vašich drevených podvalov zveríte práve nám. Vďaka praxi vieme, akú farbu zvoliť a taktiež aj to, akým spôsobom je ju potrebné aplikovať. Je totiž dôležité, aby podvaly plnili svoju funkciu a dobre odolávali vlhkosti a ďalším chemickým vplyvom.

Aplikáciu farieb a lakov kompletne prispôsobujeme druhu dreva, spôsobu uloženia podvalov a ďalším špecifickým okolnostiam, ktoré s drevenými konštrukciami súvisia. Po našej práci budú aj staré podvaly žiariť novotou.

NÁTERY KONŠTRUKCIÍ

Potrebujete odbornú pomoc pri starostlivosti o špecifickú konštrukciu? Sme tu pre vás. Postaráme sa o natretie a renováciu konštrukcií z akéhokoľvek materiálu v akomkoľvek prostredí.

Náš tím tvoria profesionáli, ktorí sú odborne pripravení na to, aby vám pomohli a zbavili vás starostí. Pri každej konštrukcii je dôležité najmä to z akého je materiálu a ako samotná stavba stojí. Podľa toho naši špecialisti zvolia druh náteru a spôsob jeho aplikácie. Práve tieto dva atribúty sú totiž rozhodujúce pri tom či bude práca vykonaná správne alebo budete musieť onedlho natierať znova.